top of page

O společnosti

Náš cíl

Jsme firma nadšená do nových věcí, se smyslem pro odpovědnost, profesionalitu a bezpečnost. Našim cílem je předat vám funkční a maximálně optimalizovaný systém podle vašich specifických potřeb, kterému plně porozumíte a využijete ho tak naplno, aby vaše investice měla návratnost a smysl.

Vše začíná pochopením toho jak fotovoltaické systémy fungují, proto je naším cílem předat klientům potřebné informace k tomu, aby pochopily jak se takové systémy chovají a na jakém principu jsou postaveny. Každou instalaci probereme na předběžné osobní konzultaci pro konkrétní projekt. Ať už se jedná o firmy, rodinné, nebo bytové domy, každý objekt je svým způsobem specifický. Vždy si sami provedeme konkrétní přezkoumání objektu a okolí, provedeme simulaci a analýzu pro konkrétní podmínky a najdeme nejvhodnější řešení. Tyto výsledky se zdůvodněním prezentujeme klientům tak, aby ve vší míře našemu návrhu řešení porozuměli. Je na vás, jestli jste technický nadšenec, který bude analyzovat každý kWp, nebo laik, kterému stačí znát princip fungování své elektrárny a základní obsluhu. Přistupujeme ke každému individuálně a proto se na nás neváhejte obrátit, rádi s vámi vše zkonzultujeme.

 

Zajišťujeme kompletní dodávku a servis fotovoltaických systémů na klíč a individuálně pro konkrétní požadavky každého projektu.

Neváhejte se na nás obrátit

Rádi s vámi zkonzultujeme vaše požadavky a možnosti. Kontaktujte nás pro více informací, sdělíme vám bližší informace a nabídneme vám nezávislou konzultaci a návrh.

  • Twitter
  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
bottom of page